SDH ZDOUNKY

ARCHIV PŘÍSPĚVKŮ

Poslední červnový den byl ve znamení soutěží. Naši mladí hasiči změřili své síly se svými vrstevníky ve Zdislavicích při požárním útoku, štafetě 4 x 60m a štafetě dvojic. Více se dařilo mladším žákům, kteří si odvezli pohár za třetí místo. Starší žáci skončili jen těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě. Na družstva mužů a žen čekalo další kolo PHL v Tučapech. Družstvo mužů zde obsadilo s časem 24.77sec. 12.místo z 19 startovních družstev. Čas 21.38sec. stačil našim ženám na 6.místo z osmičleného startovního pole.
Na tradiční netradiční soutěži v Radíkově u Olomouce v sobotu 23.června se naši muži umítnili na pěkném šestém místě.
Svého největšího úspěchu dosáhlo družstvo našich žen v sobotu 23.června na okresním kole požárního sportu v Kroměříži, když skončily na druhém místě za vítěznými Pravčicemi a zajistily si tak postup do krajského kola, které se uskuteční 4.srpna opět v Kroměříži.
Horní Lideč byla v sobotu 16.června dějištěm krajského kola hry Plamen a dorostu. Na této akci okres Kroměříž reprezentovala v kategorii dorostenek také vítězka okresního kola a členka našeho sboru Petra Plachá. V silné konkurenci, i přes vylepšení osobních rekordů na trati 100m překážek a v dvojboji, skončila na 7.místě. Přesto se jedná o pěkný výsledek, ke kterému gratulujeme.
Na dalším kole Podhostýnské ligy se v soboru 9.června v Rychlově našim ženám nedařilo, a tak s časem 25.65 sec. skončily na 9.místě.
Dalšího skvělého umístnění dosáhly naše ženy v sobotu 9.června na soutěži v Litenčicích, kde s časem 19.97 sec. obsadily 2.místo za vítěznými ženami ze Zahnašovic. Naši muži opět nepřekvapili a skončili na stejné soutěži předposlední. Odpoledne byla v Litenčicích uspořádána také soutěž mladých hasičů v požárním útoku. V kategorii mladších žáků obsadily naše děti sedmou příčku z jedenácti startovních družstev. Tréninkové časy starších žáků napovídaly o možném dobrém umístění, což se v Litenčicích potvrdilo a naši mladí hasiči časem 15.79 sec. kategorii starších žáků vyhráli.
O víkendu se soutěží zúčastnili i naši muži. V sobotu 2.6. v Karolíně předvedli nejhorší čas dne a skončili na 22.místě a následující den v Rymicích nesplnili vůbec a skončili tak na posledním místě.
Další "bramborovou medaili" získaly naše ženy v neděli 3.června na soutěži v Rymicích, kyž je od třetího místa dělilo pouhých šest desetin vteřiny.
V sobotu 2.června se naše ženy zúčastnily dalšího kola PHL v obci Karolín, kde se umítnily na pěkném 4.místě.
Druhá sobotní soutěž 26.5. čekala naše ženy odpoledne v Ludslavicích. Při tomto klání PHL se nezadařilo podle představ a výsledkem bylo až 6.místo ze sedmi startovních družstev.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one