SDH ZDOUNKY

ARCHIV PŘÍSPĚVKŮ

Na okrskové soutěži ve Zborovicích konané v sobotu 26.května skončili naši muži tradičně na druhém místě za vítěznými Nětčicemi. Na postup do okresního kola si tak budou muset rok počkat.
V sobotu 26.května dopoledne se naše ženy zúčastnily okrskové soutěže ve Zborovicích. Zde se jim podařilo zvítězit a zajistit si tak účast na okresním kole, které se koná 23.června v Kroměříži.
Ve středu 23.května vyjížděla naše zásahová jednotka do obce Morkovice. Jednalo se o požár asi dvou hektarů mladého lesa. Byl vyhlášen II. stupeň poplachu, jehož se zúčastnily jednotky HZS Kroměříž, HZS Zlín, HZS Morkovice, SDH Morkovice, Zdounky, Zborovice, Roštín a Němčice nad Hanou. Způsobená škoda se odhaduje na 50 tis. korun. Příčina požáru se vyšetřuje.
V sobotu 12.května dosáhli naši mladí hasiči v kategorii dorostu na celoroční hře Plamen skvělých výsledků. Petra Plachá v celkovém součtu dosáhla nejlepšího výsledku a kategorii dorstenkyň vyhrála a postoupila do krajského kola. Na skvělém čtvrtém místě v kategorii dorostenců skončil při své premiéře Ondra Daněk, což je příslibem do příštích let. V kategorii starších žáků skončili naši mladí hasiči na pěkném pátém místě. Na těchto výsledcích mají velkou zásluhu vedoucí mládeže, kterým patří za tuto práci velký dík.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one