SDH ZDOUNKY

11. 5. 2013 – jarní kolo hry Plamen, Kroměříž, atletický stadión

Tento den jsme se sešli v 6.30 hod u zbrojnice, kde se děti převlékly do nových hasičských dresů a ávií jsme se vydali do Kroměříže na atletický stadión Slávie, kde se konalo jarní kolo hry Plamen. Startovali jsme ve všech štafetových bězích a v požárním útoku. Sice nám počasí nepřálo, protože celý den pršelo, ale to nás neodradilo od plnění veškerých disciplín. Měli jsme jedno družstvo v kategorii starších MH, jedno družstvo v kategorii mladších MH, čtyři dorostence a jednu dorostenku, kteří soutěžili v kategorii jednotlivců.

Po skončení celé soutěže bylo vyhodnocení celoroční hry Plamen, ve které se umístilo družstvo starších MH na úžasném 2. místě a tedy si zajistilo postup na krajské kolo hry Plamen. V kategorii mladších jsme se umístili na 3. místě. V kategorii dorostenkyň se Petra Plachá umístila na 2. místě a tedy nás bude také reprezentovat na krajském kole hry Plamen a dále dorostenci se umístili na 4., 5., 6. a 8. místě.

Zakončení letošní celoroční činnosti ve hře Plamen bylo pro nás velice úspěšné a doufáme, že na krajském kole hry Plamen, která se koná 15.6.2013 v Otrokovicích, docílíme také dobrých výsledků. Bude to naše první velká zkušenost na postupovém kole hry Plamen a doufáme, že ne poslední.
21.05.2013 05:54:42
plachej.p
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one