SDH ZDOUNKY

Soutěže 2012

V sobotu 8.září v pravčicích skončili naši muži na posledním kole PHL na 10.místě s časem 21.30s.
Na soutěži ve Vítonicích 26.srpna započítávané do PHL naši muži předvedli neplatný pokus.
V sobotu 25.srpna se konala soutěž v Medlově na které naši muži s časem 23.91s obsadili 5.místo z 13 startovních družstev.
V sobotu 18.srpna se konala soutěž O pohár starosty SDH v Nětčicích. Na této kvalitně obsazené soutěži soutěži skončili naši muži po drobné chybě na 21.místě.
11.srpna se naši muži zúčastnili soutěže PHL v Podhradní Lhotě, kde skončili na 18.místě.
V sobotu 21.července proběhlo v Nové Dědině další kolo Podhostýnské ligy v požárním útoku. Družstvo mužů dosáhlo po delší době solidního času ( 23.27s ), ale v silné konkurenci to na lepší jak 16.místo nestačilo.
V sobotu 14.července se naši muži zúčastnili Memoriálu J. Pospíšila a M. Horáka konaného ve Zborovicích, kde skončili na 5.místě.
Na soutěži v Tučapech, v sobotu 30.června, která byla započítávána do PHL skončili naši muži na 12.místě z devatenácti startovních družstev.
Na tradiční netradiční soutěži v Radíkově u Olomouce v sobotu 23.června se naši muži umítnili na pěkném šestém místě.
Nedělní soutěž v Rymicích ( 3.6. ) dopadla pro naše muže ještě hůře než předešlý den a po neplatném pokusu skončili na posledním místě.
V sobotu 2.června na soutěži v Karolíně předvedli naši muži útok za 60.97 sec. což na lepší než 22.místo nestačilo. Za našimi borci skončily již jen družstva, která svůj útok nesplnila vůbec.
Na okrskové soutěži ve Zborovicích konané v sobotu 26.května skončili naši muži tradičně na druhém místě za vítěznými Nětčicemi. Na postup do okresního kola si tak budou muset rok počkat.
První soutěží pro naše muže byla soutěž O pohár starosty obce Medlov, konaná v sobotu 28.dubna. Z celkového počtu 22 startovních družstev obsadili naši muži 14.místo.
09.09.2012 07:00:53
plachej.p
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one