SDH ZDOUNKY

Na první letošní soutěži v Morkovicích konané 4.května skončily naše ženy na pěkném 3.místě.
Poslední kolo PHL se konalo v sobotu 8.září v Pravčicích. Našim ženám se nzávěr sezony nezdařil a s neplatným pokusem skončily v poli poražených. Celkově jim však náleží v PHL krásné 6.místo.
Dne 26.srpna se naše ženy zúčastnily dalšího kola Podhostýnské ligy ve Vítonicích. Na táto soutěži obsadily 6.místo.
V sobotu 25.srpna se konala soutěž O medlovského žabáka na které naše ženy obsadily s časem 20.63s 3.místo za vítěznými Zahnašovicemi a druhými Morkovicemi.
V sobotu 18.srpna proběhla soutěž O pohár starosty SDH v Nětčicích na které skončily naše ženy na 6.místě.
11.srpna se konalo v Podhradní Lhotě další kolo PHL, na němž skončily naše ženy na 5.místě.
Krajské kolo požárního sportu, na které z okresního kola postoupily také naše ženy, se konalo v sobotu 4.srpna na atletickém stadionu v Kroměříži. Naše děvčata předvedla dobré výkony a skončila na pěkném 5.místě.
Družstvo našich žen dosáhlo svého nejlepšího výsledku v letošním ročníku PHL v sobotu 21.července v Nové Dědině, kde obsadilo s časem 20.47sec 3.místo. O vyrovnanosti soutěže žen svědčí i to, že mezi druhým a šestým místem byl rozdíl pouhých 0.85 sekundy.
V sobotu 14.července se konal ve Zborovicích Memoriál J. Pospíšila a M. Horáka. Našim ženám se nedařilo a po neplatném pokusu skončily poslední.
Na dalším kole Podhostýnské ligy v sobotu 30.června v Tučapech skončily naše ženy s časem 21.38sec. na 6.místě.
Svého největšího úspěchu dosáhlo družstvo našich žen v sobotu 23.června na okresním kole požárního sportu v Kroměříži, když skončily na druhém místě za vítěznými Pravčicemi a zajistily si tak postup do krajského kola, které se uskuteční 4.srpna opět v Kroměříži.
Na dalším kole Podhostýnské ligy se v soboru 9.června v Rychlově našim ženám nedařilo, a tak s časem 25.65 sec. skončily na 9.místě.
Dalšího skvělého umístnění dosáhly naše ženy v sobotu 9.června na soutěži v Litenčicích, kde s časem 19.97 sec. obsadily 2.místo za vítěznými ženami ze Zahnašovic.
Další "bramborovou medaili" získaly naše ženy v neděli 3.června na soutěži v Rymicích, kyž je od třetího místa dělilo pouhých šest desetin vteřiny.
V sobotu 2.června se naše ženy zúčastnily dalšího kola PHL v obci Karolín, kde se umítnily na pěkném 4.místě.
Druhá sobotní soutěž 26.5. čekala naše ženy odpoledne v Ludslavicích. Při tomto klání PHL se nezadařilo podle představ a výsledkem bylo až 6.místo ze sedmi startovních družstev.
V sobotu 26.května dopoledne se naše ženy zúčastnily okrskové soutěže ve Zborovicích. Zde se jim podařilo zvítězit a zajistit si tak účast na okresním kole, které se koná 23.června v Kroměříži.
V sobotu 19.května na soutěži v Počenicích se našim ženám nedařilo a skončily na 10.místě.
Druhá soutěž čekala naše ženy 5.května v Morkovicích. Poctivá zimní příprava přinesla opět své ovoce a naše děvčata byla opět nejrychlejší ze sedmi startovních družstev.
Na první letošní soutěž vyjely naše ženy v sobotu 28.dubna do Medlova obhajovat loňské třetí místo, což ještě letos vylepšily na nejvyšší úroveň, a v silné konkurenci si odvezly pohár za místo první.